Nya Torget 3, MARIESTAD

Lokalen som anpassar sig efter dig!
Renderat industri kök.jpg
renderad 3.jpg
renderad 1.jpg
Hunden entré Lindex 2.JPG
1/4
Alla bilder (4)
Renderat industri kök.jpg
renderad 3.jpg
renderad 1.jpg
Hunden entré Lindex 2.JPG

Intresserad av att hyra lokal?

Ring oss direkt på 0200 298 299 för personlig service!

Om lokalen

Är du i behov av att hyra en lokal med unika möjligheter?

Med stans bästa läge är det bara din idé och ambition som sätter gränser för den här lokalen. Med egen ingång och den unika möjligheten till en lastkaj lämpar sig den här lokalen för bland annat catering, second hand affär, storkök och mycket mer.

I annonsen har vi visionsbilder som visar möjliga idéer för hur lokalen kan användas och inredas. Dessa bilder är inspirationsbilder och speglar inte det nuvarande skick eller inredning.

För att ge en tydligare bild av potentialen ...

Andra liknande lokaler

Intresserad av:

Nya Torget 3 MARIESTAD
Vi hjälper dig gärna med dina frågor och funderingar. Fyll i dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig inom kort.
Läs mer om hur Balder behandlar dina personuppgifter och vilka rättigheter du har i relation till vår behandling av dina personuppgifter i vår integritetspolicy .

Kontakta oss

Kontaktperson Ellen Sjögren