Såld3:A PÅ 739016-111601

Stor balkong i söder, köksö och klädkammare. Boka visning!

BohusgatanGöteborg - Bohusgatan

Stor balkong i söder, köksö och klädkammare är bara några av de kvaliteter denna nyproducerade bostad med tillträde 2026 erbjuder.

Här presenteras en öppen planlösning med en underbar söderbalkong och där stora fönster skänker ett naturligt och genomgående ljusflöde. Kvalitetsinteriör och genomgående tvåstavsparkett och golvvärme skapar ett exklusivt hem rätt i tiden på en av Göteborgs mest attraktiva adresser.

I denna öppna planlösning blir det stilfulla köket med köksö en uppskattad detalj där det ges utrymme för både matlagning och uppläggning för sällskapliga tillställningar.

Låt dörren till den ...

Kontakta oss Vi hjälper dig gärna med dina frågor och funderingar.
Therese BjurenlindAnsvarig mäklare
Bohusgatan Safiren

– Inflyttning 2026
– Försäljning pågår
– 99 bostadsrätter
– 2 – 5 rum och kök
– Unikt centralt läge intill Heden

INTRESSEANMÄLAN
Fyll i formuläret genom att klicka på “Anmäl intresse”. Din intresseanmälan medför att du kontinuerligt får information om projektet, visningar och annat intressant skickat till dig.

UpplåtelseformBostadsrätt
Pris5 445 000 kr
Avgift4 736 kr/mån
InflyttHösten 2026
Våning i byggnad6
Objektnummer9016-111601
Visningar
Inom kort får du mer info om visningar

I dagsläget har vi inga visningar på detta objekt men så snart vi har visning är du välkommen

Nedladdningsbara dokument
Visa alla dokument
PlanlösningSe bostadens disposition och övrig information, som mått och rummens placering
111601.jpg

Intresserad av:

SafirenAntal rum
Jag lämnar mitt samtycke till att Balder behandlar mina personuppgifter för de ändamål och på det sätt som anges här.
Läs mer om hur Balder behandlar dina personuppgifter och vilka rättigheter du har i relation till vår behandling av dina personuppgifter i vår integritetspolicy .

Kontakta oss

Therese BjurenlindAnsvarig mäklare